VERSLUI
VERSLO STRATEGIJA

 • Mažas įstojimo mokestis, kredito suteikimas be akcijinio paketo – lengva prisijungti ir jokios rizikos.
 • Platus pasirinkimas švediškų, natūralių, inovatyvių, aukštos kokybės grožio ir sveikatos produktų prieinamomis kainomis.
 • Kas tris savaites besikeičiantys, dinamiški ir patrauklūs katalogai su daug naujų gaminių, palengvinančių pardavimus.
 • Lanksti ir patikima užsakymo, pristatymo ir apmokėjimo sistema – lengva daryti verslą.
 • Asmeninis augimas ir tobulėjimas su “Oriflame akademija” bei PRO sistema (Pardavimai ir rekrutavimas Oriflame) – apmokymai kompanijos sąskaita.
 • Neribotas uždarbis ir karjeros galimybė.
 • Mėgaukitės tiesioginių pardavimų kompanija su žmogišku pajautimu draugiškos, energetiškos ir linksmos pasaulinės bendruomenės. Pastoviai tobulindama šiuos pagrindinius septynis punktus Oriflame pritraukia vis daugiau konsultantų ir verslo partnerių. Visą laiką vertindama ir teikdama pirmenybę savo konsultantams ir verslo partneriams, vadovybė turi užtikrinti, kad resursų pasiskirstymas yra optimalus.
 • Sutaupykite 5 milijonus ir 5 metus – pradėkite nuosavą verslą jau šiandien!

         

 

PINIGINĖS PREMIJOS IR KITI BONUSAI

 • Kiekvienas asmuo, prisijungęs prie Oriflame verslo pagrindu ir pasiekęs tam tikrą lygį, neskaičiuojant kas mėnesį mokamo atlyginimo, dar gauna išskirtines pinigines išmokas ir keliones. Pvz.:
 • Pasiekus konsultanto DIREKTORIAUS titulą, jūs gaunate vienkartinę premiją - 1 000 eurų, sidabrinį ženklelį, pakvietimą dviems į Direktorių banketą ir galimybę vykti į Direktorių seminarą užsienyje. Jūsų metinės pajamos – apie 10 000 EUR, asmeninės grupės aktyvių narių skaičius - 75-125.
 • Pasiekus konsultanto AUKSINIO DIREKTORIAUS titulą, jūs gaunate vienkartinę premiją – 2 000 eurų, auksinį ženklelį, pakvietimą dviems į Direktorių banketą ir galimybę vykti į Direktorių seminarą bei Auksinę konferenciją užsienyje. Jūsų metinės pajamos – apie 15 000 EUR, jūsų grupėje yra 2 konsultantai Direktoriai.
 • Pasiekus konsultanto DEIMANTINIO DIREKTORIAUS titulą, jūs gaunate 6 000 eurų premiją, ženklelį su deimantu, pakvietimus į Direktorių banketą, Direktorių seminarą, Auksinę ir pasaulinę Deimantinę konferencijas užsienyje. Jūsų metinės pajamos - virš 30 000 EUR, jūsų grupėje yra 6 konsultantai Direktoriai.
 • Pasiekus konsultanto DEIMANTINIO DIREKTORIAUS PREZIDENTO titulą, jūs gaunate vienkartinę premiją 1 000 000 eurų ir visas kitas privilegijas, įskaitant VOLVO automobilį. Jūsų grupėje 24 konsultantai Deimantiniai direktoriai.
 • NAUJA! Rimto verslo pradžiai Oriflame atveria naujas galimybes su 60 milijonų eurų investicija!
  NORITE į KRUIZĄ? Tapkite AUKSINIU DIREKTORIU!
  Užauginkite VIENĄ 22% komandą po savimi, gaukite 1500 EUR ir tapkite VYR.DIREKTORIU! Užauginkite DVI 22% komandas po savimi, gaukite 2000 EUR, tapkite AUKSINIU DIREKTORIU ir gaukite KVIETIMĄ Į KRUIZINĮ LAIVĄ! Vidutinės pajamos per metus - 15.000 eurų!
  NORITE MERCEDES? Užauginkite 24 direktorines struktūras (22%) tiesiogiai po savimi, gaukite 100.000 eurų premiją bei naują MERCEDES-BENZ automobilį! Vidutinės pajamos per metus - 1.000.000 EUR!!!

TIESIOGINĖ PREKYBA

 • Tiesioginė prekyba yra būdas parduoti produktus tiesiai klientams, išvengiant tradicinės mažmeninės prekybos trūkumų. Produktai dažnai yra pristatomi namų vakarėliuose, darbovietėse ar tiesiog prekomenduojami draugams ir šeimai. Pasirinkdama teisioginę prekybą, Oriflame atsisakė didmeninių ir mažmeninių tarpininkų, reklamos agentų paslaugų juos pakeisdama nepriklausomais konsultantais. Tokiu būdu yra sutaupomi pinigai, kuriuos kompanija vėliau investuoja į savo konsultantų kompensacinę schemą. Taip pat toks prekybos būdas priartina kompaniją prie vartotojų ir jų reikmių.
 • Oriflame yra DSA (Direct Selling Association) ir WFDSA (World Federation of Direct Selling Associations) narė, turinti savo Etikos kodeksą, kuris garantuoja, jog kompanijos prekybos būdas ir santykis su klientais yra etiški bei skaidrūs.

TINKLINIS MARKETINGAS (MLM)

 • Tinklinis marketingas (tinklinė rinkodara) – tai didelio vartotojų tinklo kūrimas, kuriame visi konsultantai produktus perka pirmiausiai savo reikmėms ir, tik jei nori, kažkiek parduoda savo pažįstamiems.
 • Kurdami savo verslą, jūs perkate produktus didmenine kaina iš kompanijos. Tai reiškia, kad galite ir turėtumėte šiuos produktus naudoti savo reikmėms. Kadangi gaminius gaunate didmenine kaina, juos galite parduoti mažmenine kaina ir gauti tiesioginį pelną. Tačiau sėkmė – ne pardavinėjime nepažįstamiems žmonėms to, ko galbūt jiems visai nereikia, o organizacijos plėtroje.
 • Be abejo, prekės vienaip ar kitaip turi pasiekti galutinį vartotoją, kitaip niekas negaus atlyginimo. MLM sistemoje pardavimas įvyksta konsultantams dalinantis produktų vartojimo patirtimi su draugais. Kadangi taip įvyksta natūrali reklama, kompanija turi daugiau pinigų savo produktams kurti ir tobulinti, nuosaviems fabrikams steigti ir konsultantų premijoms mokėti. Tokių kompanijų gaminiai dažniausiai yra daug aukštesnės kokybės nei analogiški produktai, parduodami parduotuvėse. Konsultantai, besidalindami šiais kokybiškais produktais su draugais, padeda jiems jau naudojamus gaminius pakeisti į aukštesnės kokybės analogus.
 • Viena iš sudedamųjų sėkmingo verslo su Oriflame dalių - naujų konsultantų rėmimas. Rėmimas yra naujo žmogaus užregistravimas į asmeninę grupę, palaikymas ir pagalba jam. Jūs tampate informaciniu to žmogaus rėmėju ir taip padedate ne tik jam užsidirbti norimą pinigų sumą, gauti trokštamą pripažinimą, bet ir sau: išmokę savo grupės narius viso to, ką žinote patys (kaip užsakyti gaminius, kaip pradėti verslą, kaip išmokyti naujus narius), jūs plečiate savo struktūrą ir tampate nepriklausomu verslininku.
 • Svarbu! Skirtingai nei piramidinėse organizacijose, kur tik pirmieji užsiregistravę gali būti piramidės viršuje ir uždirbti daugiausiai, MLM kompanijose visi pradeda “nuo nulio” ir turi vienodas galimybes sukurti stambų verslą. Jei tik nori, žmogus gali sukurti daug didesnę organizaciją už savo rėmėjo. [pagal Failla D., 2010, 2-7] (žr. MEDŽIAGA VERSLUI)

Neatidėliokite savo sėkmės rytojui, sprendimus priimkite dabar!

Paveikslėliai panaudoti iš svetainių www.oriflame.lt  ir www.oriflame.com.