Tyrimų centrai

RND SQUARE

„Oriflame“ derina geriausias natūralias sudedamąsias medžiagas ir pažangiausius mokslinius tyrimus, taip pat grožio priemonių gaminimo srityje turi jau daugiau kaip 45 metų patirtį. Mūsų sukauptos žinios ir patirtis sujungtos vienoje paskirtoje tyrimų ir plėtros komandoje, kuri veikia dviejose vietose: Dubline (Airijoje) ir Stokholme (Švedijoje).

Mūsų tyrimų ir plėtros funkcija apima daugiau kaip šimtą mokslininkų bei techninių specialistų, kurie dirba įvairiose mokslo srityse, įskaitant formulių kūrimo mokslą, odos tyrimus, klinikinius bandymus, proceso plėtrą, pakavimo technologijas, mikrobiologiją, toksikologiją, aplinkosaugos mokslą, patento palaikymą ir priežiūros reikalus globaliu mastu.

Dubline didžiausias dėmesys skiriamas gaminio plėtrai. Mūsų specialistai kuria ir klinikinėmis sąlygomis tiria efektyvias formules, o drauge teikia techninę pagalbą kontrolės reikalų, gaminių saugumo ir industrializacijos srityse. Šie projektai yra trumpalaikiai arba vidutinės trukmės (nuo vienerių iki trejų metų), jie odos priežiūros, spalvų, aromatų ir asmeninės priežiūros srityse pristato pažangias technologijas bei naujus gaminius.

Stokholme mūsų ekspertai dirba odos tyrimų projektuose, kuriais siekiama sukurti unikalias „Oriflame“ technologijas būtent aukštos kokybės odos priežiūros gaminiams. Šie projektai vyksta ląsteliniame/biologiniame lygmenyje ir trunka ilgiau (nuo trejų iki septynerių metų).

Norite turėti galimybę išvysti viską savo akimis?

Informacija paruošta naudojantis www.oriflame.lt svetainės informacija.