GAMYKLOS

RND

Daugiau nei pusė mūsų kosmetikos gaminių pagaminama šešiose "Oriflame" gamyklose. Moderni įranga ir aukšto lygio gamybos standartai garantuoja aukščiausią produkcijos kokybę.

Mūsų pačių gamyklose dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas rinkai ir galintys greitai reaguoti į paklausos pokyčius. 

Kiekviena gamykla - tiek Lenkijoje, tiek Indijoje, Švedijoje, Kinijoje ar Rusijoje - gamina kokybiškus produktus, taikant naujausias technologijas ir atsižvelgiant į poveikį aplinkai.

Norite turėti galimybę išvysti viską savo akimis?

 OPPLenkija

 
Didžiausia "Oriflame" gamykla, kurios plotas 15.000 kvadratinių metrų ir kurioje dirba 400 darbuotojų, yra įsikūrusi Varšuvoje, Lenkijoje. Fabrikas, kuris buvo atidarytas 1995 metų spalio mėnesį, turi gamyklinį 300 milijonų vienetų pajėgumą per metus ir gamina daugiau kaip 400 "Oriflame" produktų. Įmonė specializuojasi emulsijų gamyboje, įskaitant alkoholį turinčius gaminius, taip pat kitų produktų kategorijose, pavyzdžiui, gamina dušo želes ir šampūnus, blakstienų tušus ir kitus gaminius.   

OPIIndija

"Oriflame" gamykla Indijoje buvo atidaryta 1996 metų gruodį, ji gali pagaminti 80 milijonų gaminių vienetų per metus. 160 "Oriflame" gaminių yra pagaminami savoje gamybinėje linijoje, dar apie 70 gaminių yra gaminami subrangos būdu pas patvirtintus tiekėjus. Įmonė įsikūrusi Naujojo Delio priemiestyje. Jos bendras plotas 2.000 kvadratinių metrų, čia dirba 90 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Įmonė gamina gelius, kremus, šampūnus ir dekoratyvinę kosmetiką (lūpų dažus ir tušus) bei karštu būdu užpildomus produktus.

Švedija

2003 metų birželį "Oriflame" įsigijo 18.000 kvadratinių metrų ploto gamyklą. Gamykla yra įsikūrusi Ekero miestelyje už 20 kilometrų nuo Stokholmo, ji specializuojasi asmens higienos ir plaukų priežiūros produktų gamyboje, kurių sudėtyje yra alkoholio.

Gamykla yra labai automatizuota, 4 linijos pildo asmeninės higienos ir plaukų priežiūros butelius, 4 linijos skirtos kvepalams, 2 linijos kvapiųjų buteliukų pildymui ir 1 linija tūbelėms. Daugiau kaip 250 produktų užpildomi šioje gamykloje, o bendras pajėgumas yra daugiau nei 100 milijonų vienetų per metus.

OPCKinija

2005 gruodžio mėn. "Oriflame" atidarė gamyklą vietovėje Kunshan, 40 kilometrų už Šanchajaus. Įmonės plotas - 7.000 kvadratinių metrų, čia dirba 65 darbuotojai.  Šiandien Kinijos gamyklos metinis pajėgumas yra 50 milijonų vienetų ir 200 gaminių, kurių dauguma yra iš odos priežiūros kategorijos, skirti vietos ir pasaulio rinkoms. Asmens higienos gaminiai bei dekoratyvios kosmetikos gaminiai čia taip pa gaminami, pvz., lūpų dažai, blakstienų tušai ir makiažo pagrindai.

 

2008 m. rugpjūčio mėn. "OHCOriflame" įsigijo pirmą gamyklą, skirtą "Oriflame" Welness produkcijai gaminti, ji pradėjo veikti 2009 metų pradžioje.  Gamyklos cechas užima 1500 kvadratinių metrų, iš kurių 1100 kvadratinių metrų, yra įruošta visiškai laikantis GMP sertifikacijos. Šiuo metu įmonės metinis pajėgumas 9 milijonai vienetų gaminių, ir ji gali gaminti minkštas bei kietas kapsules, tabletes ir miltelius, kurie reikalingi pateikti visą spektrą "Oriflame" Wellness produkcijos į Kinijos rinką.

 

OPRRusija

Naujas prekybos-pramonės kompleksas yra didžiausia "Oriflame" istorijoje investicija. Maskvos priemiestyje (Krasnogorske) šis kompleksas įsikūrė moderniame 22.000 kvadratinių metrų pastate. Gamyklos pajėgumai bus apie 100 milijonų lūpų dažų, pieštukų ir kitų dekoratyviosios kosmetikos gaminių per metus.

 

Informacija paruošta naudojantis www.oriflame.com svetainės informacija.