ORIFLAME GALIMYBĖS

Kaip Oriflame konsultantas galite pasirinkti vieną iš kelių būdų arba pasinaudoti jais visais iškart:
- sutaupyti perkant grožio ir sveikatos produktus,
- uždirbti pinigų nuo savo paties pardavimų,
- pakviesti kitus prisijungti prie jūsų komandos ir uždirbti pinigus nuo visos jūsų verslo grupės pardavimų.

Nesvarbu, ką pasirinksite, jūs iš Oriflame visada gausite šiuos dalykus:

PARAMA – Prisijungus prie Oriflame gausite patyrusį konsultantą, kuris jums patars ir supažindins su sistema, atsakys į jūsų klausimus apie produktus ir verslą. Jūs taip pat turėsite galimybę dalyvauti įvairiuose mokymuose ir seminaruose.

PARDAVIMŲ MEDŽIAGA IR ĮRANKIAI – Kas mėnesį gausite naują grožio produktų katalogą su puikiais pasiūlymais padėti jums pardavimo procese. Greta to turėsite priėjimą prie įvairių žinynų, “online” kompanijų ir kitų pardavimų bei menedžmento įrankių.

PASKATINIMAI – Papildomai prie uždarbio nuo tiesioginių pardavimų ir nuo grupės apyvartos, jūs turite išskirtinę galimybę gauti pinigines premijas ir keliones po pasaulį. Tai kasmet suteikiama konsultantams, kurie įvykdo specialiuskompanijos nustatytus tikslus. Kai jūsų verslas auga, jūs turite galimybę vykti į tarptautines keliones ir dalyvauti aukšto profilio konferencijoje kartu su kitais Oriflame konsultantais - verslo partneriais.

PINIGŲ GRĄŽINIMO GRARANTIJA – Oriflame suteikia 100% pinigų grąžinimo garantiją. Jei jūs persigalvojote arba gaminys neatitinka jūsų lūkesčių, per 2 mėnesius galite jį grąžinti atgal ir atgauti pinigus.

Pasinaudokite teikiamomis galimybėmis!